Vastseliina Muusikakooli lõpetanud
* sh kiitusega, ME – Meremäe, MI – Misso, VR – Võru vald
I (1994)
1. Kauts, Kristi – akordion (õp.A.-L.Nedo)
2. Oru, Marvet – akordion (õp.E.Vendt) MI
3. Variksaar, Siim – akordion (õp.E.Vendt) MI
II (1996)
4. Juhkam, Alice – klaver (õp. Schmidt)
5. Kohtla, Krista – klaver (õp. Schmidt) ME
6. Leis, Tairi * – klaver (õp.Randvere) MI
7. Vahtra, Mariko – klaver (õp.Randvere)
8. Valli, Kätlin * – klaver (õp. Schmidt) ME
III (1997)
9. Adason, Triinu – klaver (õp. Schmidt)
10. Kiidma, Kerli* – klaver (õp. Schmidt)
11. Kuus, Krista * – klaver (õp. Schmidt) ME
12. Nagel, Sirly – klaver (õp. Schmidt) ME
13. Sikk, Inga * – klaver (õp. Schmidt)
14. Kadak, Kaili – akordion (õp.A.-L.Nedo) ME
15. Leelanss, Arne – akordion (õp.Nurmoja)
16. Sõrmus, Pille – akordion (õp.A.-L.Nedo)
17. Teesalu, Eveli – akordion (õp.A.-L.Nedo)
IV (1998)
18. Kuljus, Elina – klaver (õp. Schmidt)
19. Nikitin, Gerli – klaver (õp. Helm) ME
20. Truu, Merili – klaver (õp. Helm)
21. Kadak, Maidu – akordion (õp.A.-L.Nedo) ME
22. Lukk, Merili – akordion (õp.Nurmoja)
23. Tuul, Ando – akordion (õp.Nurmoja)
24. Uibokand, Helle – akordion (õp.A.-L.Nedo)
25. Variksaar,Eleonora – viiul (õp.A.Tamra) MI
V (1999)
26. Tarro, Liis – klaver (õp.Raava) MI
27. Sikk, Robert – viiul (õp.A.Tamra)
28. Soever, Jaanika – akordion (õp.A.-L.Nedo)
29. Lendsaar, Marek – kitarr (õp.Sikk)
30. Võsakovski,Kaspar – kitarr (õp.Sikk)
VI (2000)
31. Fatejeva, Natalia – klaver (õp. Schmidt) MI
32. Juhkam, Margus – akordion(õp.Nurmoja)
33. Kalluste, Margo – akordion (õp.A.-L.Nedo)
34. Sirel, Kai – akordion (õp.A.-L.Nedo)
VII (2001)
35. Klade, Eret * – akordion (õp.A.-L.Nedo)
36. Liivaoja, Ly – klaver (õp. Schmidt)
37. Nagel, Eve – klaver (õp. Kadak)
38. Rebane, Ester – akordion (õp.A.-L.Nedo)
39. Veski, Katre – akordion (õp.Nurmoja)
40. Truu, Anneriin – v i i u l (õp.E.-M.Nedo)
VIII (2002)
41. Lillemets, Siim – alt-sax (õp.V.Jõe)
42. Mark, Martin – oboe (õp.V.Jõe)
43. Mark, Meelis -oboe (õp.V.Jõe)
44. Raudsepp, Diana* – plokk flööt (õp.V.Jõe)
45. Sikk, Robert – tenor-s a x (õp.V.Jõe)
46. Vahtra, Kaisa – klaver (õp.Schmidt)
47. Veski, Kristiina* – klaver (õp. Schmidt)
48. Viitkin, Liisi-Ly – klaver (õp.M.Kadak)
IX (2003)
49. Fatejeva, Inga – klaver (õp.Schmidt) MI
50. Mark, Kristiina* – klaver (õp.V.Helm)
X (2004)
51. Liivaoja, Piia – klaver (õp.I.Schmidt)
52. Mattis, Karit – plokkflööt (õp.Jõe) ME
53. Pavlov, Taavi – akordion (õp.Nurmoja) ME
54. Rand, Marian – klaver (õp.Kadak)
55. Rebane, Kristel – klaver (õp Schmidt)
56. Sõna, Martin – akordion (õp. A.-L.Nedo)
57. Säre, Kärt – klaver (õp. Schmidt)
XI (2005)
58. Palgi, Piret – klaver (õp. Schmidt)
59. Russe, Ragnar – klaver (õp. Helm)
XII (2006)
60. Eensalu, Eerika – akordion (õp. Anne-Ly Nedo)
61. Eevaste, Karoliine – klaver (õp.Kadak) MI
62. Kera, Kerti – klaver (õp.Kadak) MI
63. Larionova, Tiina – akordion (õp.Anne-Ly Nedo)
64. Lõhmus, Tiina – viiul (õp. Eti-Marje Nedo)
65. Malkov, Laura – saksofon (õp. Viljar Jõe)
66. Mõrd, Liia – klaver (õp. Arvo Sikk) MI
67. Rikas, Siim – akordion (õp. Amme-Ly Nedo)
68. Tammiste, Riin – viiul (õp. Eti-Marje Nedo) ME
69. Veski, Kadri * – viiul (õp. Eti-Marje Nedo)
70. Viljaste, Eliis * – akordion (õp. Anne-Ly Nedo)
XIII (2007)
71. Laur, Rene * – altsaksofon (õp. Viljar Jõe)
XIV (2008)
72. Kaupo, Hedi – akordion (õp.Anne-Ly Nedo)
73. Viljaste, Taavi – trompet (õp. Viljar Jõe)
74. Vodi, Teele – akordion (õp. Anne-Ly Nedo)
XV (2009)
75. Kuklase, Kriste* – klaver (õp. Inga Schmidt)
76. Mändmets, Triin – klaver (õp. Inga Schmidt)
XVI (2010)
77. Adason, Merlin – klaver (õp. Inga Schmidt)
78. Kivilo, Laura – klaver (õp. Marianne Kadak)
79. Kunnus, Kerttu – akordion (õp. Anne-Ly Nedo)
80. Kunnus, Priit – trompet (õp. Viljar Jõe)
81. Nedo, Kristjan – trompet (õp. Viljar Jõe)
82. Nedo, Kätlin – viiul (õp. Kait Tamra)
83. Paur, Teele – klaver (õp. Inga Schmidt)
84. Piholaan, Kädi – viiul (õp. Kait Tamra)
85. Sarapuu, Andra – akordion (õp. Anne-Ly Nedo)
86. Tiigi, Merili – tenor-saksofon (õp. Viljar Jõe)
XVII (2011)
87. Keir, Hanna – akordion (õp. Anne-Ly Nedo)
88. Lumi, Hanna-Liisbeth – klaver (õp. Inga Schmidt)
89. Palojärv, Kati – klaver (õp. Inga Schmidt)
90. Paur, Martin – akordion (õp. Anne-Ly Nedo)
91. Traagel, Rain – alt-saksofon (õp. Viljar Jõe)
92. Tuul, Eliise – viiul (õp. Kait Tamra)
XVIII (2012)
93. Greete Palgi – klaver (õp. Inga Schmidt)
94. Henri Keir – saksofon (õp. Viljar Jõe)
XIX (2013)
95. Gaidleen Nedo – klaver (õp Inga Schmidt)
96. Annika Tiigi – klaver (õp Valdur Helm)
97. Emilie Laur – viiul (õp Kait Tamra)
XX (2014)
98. Egert Kanep – klassikaline kitarr (õp.Prints)
XXI (2015)
99. Joosep Ivask – klaver (õp Inga Schmidt)
100. Marianne Toots – saksofon (õp Viljar Jõe)
XXII (2016)
101. Jõgiste, Kätlin – klaver (õp Valdur Helm)
102. Kanep, Eleri – akordion (õp Anne-Ly Nedo)
103. Manni, Claudia – plokkflööt (õp Viljatr Jõe)