Põlva noortebändide festivalilt 4 eripreemiat
Põlvas 10ndal oktoobril toimunud noortebändide festivalil osales kokku 14 bändi üle Eesti.
Vastseliina Muusikakooli esindasid sel aastal 3 kollektiivi koos juhendaja Ermo Talvikuga.
Kõik bändid said ära märgitud eripreemiatega! Palju-palju õnne!!!
Juno – eripreemia siiraim etteaste
trummid Renita Seim
basskitarr Jaagup Ots
vokaal Janerin Viikman, Ermo Talvik
kitarr Ermo Talvik